ГІДНО ВІДЗНАЧИЛИ ВЧИТЕЛЬСЬКЕ СВЯТО

В актовій залі Сєвєродонецького ВПУ 4 жовтня пройшло свято, присвячене Дню працівників освіти України. Воно, як завжди в нашому колективі, вийшло теплим, душевним, багатобарвним.

Молодь щиро вітала своїх наставників, ветеранів праці. Для кожного – від директора до працівників допоміжних служб знайшли добрі слова. Не забули пожартувати й на власний рахунок, відносно того, як складно доводиться з ними педагогам.

Директор училища, депутат міської ради Ю.К.Кузьмінов, сердечно поздоровивши колег, вручив заслужені нагороди. Листом подяки від обласної державної адміністрації відзначений викладач предмету «Захист Вітчизни» М.С.Брянченко. Була повідомлена приємна новина про виділення з обласного бюджету коштів для оновлення матеріально-технічної бази для викладання цього предмету, а також профільних навчальних дисциплін в автотранспортному та економічному відділеннях.

Керівник училища та його заступник Т.Д.Склярова виконали приємну місію й з вручення інших нагород. Їх удостоєні викладачі Т.Г.Айвенко, С.В.Гусєва,Л.М. Зайкова, майстри виробничого навчання І.Д.Кучеров, С.М.Метьолкін, О.І меркуленко, В.П.Матосова.

Від імені обласного Навчально-методичного центру профтехосвіти з поздоровленнями виступила заступник його директора В.В.Дерев’янко. Вона вручила нагороди викладачеві О.І.Кривобок (від НМЦ ПТО) та практичному психологу Т.А.Щегловій (від обласного інституту післядипломної освіти).

Зворушливим виявилося й експромтне вітання від друзів училища. Букет осінніх квітів директорові закладу, а в його особі всьому колективу подарувала молодіжний працівник С.М.Попова.

Святковий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності та її керівником В.Л.Бібко, був динамічним, емоційним, з багатьма творчими знахідками. Сюди увійшли різножанрові номери: пісні у виконанні вокальних колективів, дуету, солістів, танцювальні композиції, дотепні театральні мініатюри, конферанс. При тому все було композиційно поєднано темою поваги та любові до вчителів, вдячності їм.

Яскравості концертові додали національне вбрання виконавців, відеокадри, використання таких форматів, як «Телевізійні новини», інтерв’ю з учнями тощо. Глядачі з вдячністю нагородили наших артистів оплесками.

Треба відзначити, що свої таланти разом зі вже відомими нашими улюбленцями глядачів продемонстрували й першокурсники. Їх сценічний дебют виявився вдалим.

Будемо чекати на продовження!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


05.10.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^