ВИХОВНІ ГОДИНИ У ДЕНЬ ПРОФТЕХОСВІТИ

Другого жовтня відзначається День професійно-технічної освіти України. В цей день у навчальних групах Сєвєродонецького ВПУ, крім учбових занять, пройшли й виховні години.

З випускними групами зустрілися заступники директора училища В.О.Волошина та Т.Д.Склярова. Поздоровивши всіх зі святом, вони дали поради щодо підготовки дипломних робіт, виробничої практики, подальшого працевлаштування, навчання. Юнаків та дівчат запросили на святкування Дня працівників освіти, 75-річного ювілею училища, а також на профорієнтаційну програму в Льодовому Палаці спорту.

Практичний психолог Т.А.Щеглова на проведеному нею класному часі особливу увагу слухачів зосередила на тому, як їм управляти власними емоціями. Щоб учні краще розумілися в цьому, вона допомогла кожному визначити власний темперамент.

А майбутні оператори-другокурсники долучилися до Всеукраїнського уроку доброти. Майстер виробничого навчання А.Б.Соболь повідомила, що 4 жовтня щорічно відзначається Міжнародний день тварин, спрямований на привернення уваги людства до захисту прав тварин та їх добробуту.

На конкретних прикладах обговорювалася питання гуманного ставлення до тварин, відповідальності за домашніх улюбленців. Була надана інформація щодо волонтерської роботи в цьому напрямку.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


02.10.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^