ЗРОСТАЄ ГРОМАДСЬКА АКТИВНІСТЬ НАШОЇ МОЛОДІ

З перших днів нового навчального року здобувачі освіти ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» прагнуть показати свій хист не тільки в оволодінні знаннями, а й в громадській діяльності. Вони долучаються до роботи учнівської профспілкової організації, учнівського самоврядування, благодійної організації «Допоможи ближньому» тощо.

Майбутні оператори з обробки інформації та програмного забезпечення навчальної групи 11 у суботу 14 вересня взяли участь у заходах міської цільової комплексної програми «Молодь Сєвєродонецька». Разом зі своїм майстром виробничого навчання А.Б.Соболь (яка, до речі, має сертифікат молодіжного працівника від Інституту молодіжної політики) вони побували на громадському майданчику «Хочу-Буду». Там, на організаційній зустрічі, юнаки та дівчата були прийняті до числа волонтерів нового інтерактивного проекту зі створення мапи молодіжних активностей Сєвєродонецька, одержали поради, конкретні доручення, висловили свої пропозиції.

Наступного дня, у неділю, ті ж другокурсники із зацікавленістю взяли участь у Всеукраїнському марші за гуманне ставлення до тварин. Міська акція в рамках цього маршу проходила на площі Миру. Тут зібралися люди різного віку з тематичними плакатами, своїми домашніми улюбленцями. Вони згуртувалися під гаслом «Захист слабких - справа сильних!».

Громадська активність нашої молоді зростатиме.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


17.09.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^