СПОРТИВНА ЕСТАФЕТА СПРИЯЛА ДРУЖБІ

У ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» багато робиться для ствердження здорового способу життя. Вже 11 вересня у спортивній залі пройшли цікаві змагання першокурсників. У «Спортивній естафеті» мірялися силами та спритністю майбутні автослюсарі із шостої групи (майстер виробничого навчання С.М.Метьолкін) та майбутні оператори-програмісти із сьомої групи (майстер Ю.Ю.Юрченко).

Програма, яку підготували керівник фізичного виховання О.Д.Сольоний та викладач А.Г.Мусієнко, виявилася цікавою, динамічною. До неї увійшли комбінована естафета, змагання з м’ячем «Паровозик», передача м’яча з присіданням, баскетбольні вправи, перенесення картоплі у ложці, гра у «вибивного», перетягування ливні. Проходили вони з перемінним успіхом.

У двобої капітанів свого суперника Олексія Лисака переміг Сергій Фесенко із сьомої групи. Він підняв 16-кілограмову гирю 29 разів, а другий капітан – 26 Обидва результати досить добрі.

За загальними підсумками перемогли представники шостої групи. Втім обидві команди були нагороджені перехідними кубками, а також грамотами та тортами. Їх вітали практичний психолог Т.А.Щеглова та представники обласної організації Товариства Червоного Хреста, яка завжди долучається до училищних заходів. Звісно, уболівальники нагородили всіх двадцятьох хлопців, які показали спортивний хист, щирими оплесками.

А самі першокурсники відзначили, що спорт допомагає їм згуртуватися, потоваришувати. Вони будуть завзято готуватися до нових змагань.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


11.09.19
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^