ВПУ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ДІТИ! ПОЛІЦІЯ! БЕЗПЕКА!»

Колектив ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» із зацікавленістю долучається до різноманітних всеукраїнських, обласних, міських молодіжних програм. Не залишився він осторонь й від Всеукраїнської акції «Діти! Поліція! Безпека!».

У найбільшій аудиторії ВПУ 22 травня зібралися представники різних курсів, й заступник директора училища Т.Д.Склярова повідомила, що до них завітали інспектори служби ювенальної превенції капітан Є.І.Косогов зі Сєлідова, майор Н.В.Груненко з Краматорська та капітан Л.В.Нечваль із Сєвєродонецька. Ця служба займається профілактикою правопорушень серед підлітків.

Офіцери з Донецької області приїхали на Луганщину для того, щоб поділитися досвідом роботи з молодим поколінням. Лекція-зустріч «Факультатив з поліцейським», проведений для учнів ВПУ, став прикладом такої роботи із профілактики правопорушень, шкідливих звичок, формування безпечного середовища для дітей, підлітків, юнацтва.

Капітан Є.І.Косогов нагадав про шкідливість тютюнопаління, вживання будь-яких напоїв, що містять алкоголь, наркотичних речовин, наголосив на протистоянні булінгу, в тому числі через інтернет, соціальні мережі, розповів про роботу різних поліцейських підрозділів, в тому числі нової кіберполіції. Ця розповідь була доповнена реальними життєвими історіями щодо розшуку підлітків, які втекли з дому, ризику, пов’язаного із необережним поводженням з вибухонебезпечними предметами, тощо.

Майор Н.В.Груненко познайомила юнаків та дівчат з функціонуванням мобільного додатку «102», який дозволяє швидко встановити зв'язок з поліцією з різних питань безпеки, вчасно одержати необхідну допомогу. Цьому сприяє й робота поліцейського колл-центру, де опрацьовуються телефонні звернення.

Співробітники ВПУ забезпечили демонстрацію переконливих відеоматеріалів з цих тем. Жваво пройшло їх обговорення. Офіцери надали корисні поради, відповіли на питання.

На пам'ять про цю цікаву й корисну зустріч залишаться колективні фотознімки. А головне – вона змусить замислитися над тим, що твоя власна безпека насамперед залежить від тебе самого, а поліція – надійний союзник.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


23.05.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^