УЧНІ ВПУ НАВЧАЛИСЯ, ЯК ДОПОМАГАТИ СОБІ ТА ІНШИМ

Час навчання у ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» запам’ятається юнакам та дівчатам багатьма цікавими й корисними справами. Черговими стали тренінги, які провела 21 травня для наших учнів патрульна поліція Луганської області. Варто згадати, що саме в аудиторіях нашого училища у свій час проходив відбір кандидатів у цю нову поліцію.

Заняття, в яких того дня взяли участь учні різних курсів, проходили в спортивній залі училища. Практичний психолог ВПУ Т.А.Щеглова (яка, до речі, очолює громадську організацію «Допоможемо ближньому») представила тренерів. Це старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції, старший лейтенант Ю.В.Берсименко, капрал роти тактично-оперативного реагування обласного Управління патрульної поліції Р.І.Клещевников, поліцейський В.Ф.Воронюк та тренер з першої допомоги Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України М.О.Черкашина.

Учні розбилися на дві великі групи. В першій йшла мова про те, як поводитися при зустрічі з хуліганами, грабіжниками, щоб уникнути шкоди своєму здоров’ю та життю. Досвідчений спортсмен з рукопашного бою Руслан Клещевников продемонстрував прийоми базової самооборони. В цьому взяли участь й наші юнаки. Були надані коментарі щодо меж оборони, які дозволяються згідно закону.

В іншій групі розбиралися з тим, як надавати першу, долікарську медичну допомогу. Вона може знадобитися кожному, й кожний повинен знати, як це робити. Тут також теорію поєднували з практикою. Учні на спеціальному манекені відпрацьовували прийоми реанімації, які продемонструвала тренер Марина Черкашина.

Підбиваючи підсумки, голова громадської організації «Допоможемо ближньому» Т.А.Щеглова відзначила актуальність таких тренінгів. У ВПУ проводяться тематичні заняття, й важливо закріпити набуте.

Гостями училища разом з тренерами були й представники патрульної поліції з різних областей України, які приїхали до Сєвєродонецька для обміну досвідом. Вони схвально оцінили активність наших учнів, їх зацікавленість в набутті різноманітних знань та навичок, турботу педагогів про це. Репортаж про тренінги у ВПУ показала обласна телерадіокомпанія ІРТА.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


22.05.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^