СЕМІНАР З ПРАВОЗАХИСТУ ТА ШЛЯХІВ ДО МЕТИ

Майбутні оператори з обробки інформації та програмного забезпечення й молодші спеціалісти з комп’ютерної інженерії (техніки-програмісти) ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» 14 травня взяли участь у семінарі «Школа підготовки правозахисних активістів». Його влаштувала громадська організація «Східна правозахисна група», а провів її засновник, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини по Луганській та Донецькій областям, лауреат німецько-французької премії за захист прав людини П.Л.Лісянський.

Він розповів про Загальну Декларацію прав людини ООН, основні правові поняття. У жвавому спілкуванні з’ясовувалося, як самі слухачі розуміють це, як можуть долучатися до правозахисної діяльності за різними напрямками. Зокрема, йшлося про соціально-економічні права, участь у діяльності професійних спілок. Особливо активними на семінарі були Артем Бондаренко, Єгор Тихоненко, Ігор Новіков.

Досвідчений правозахисник вів розмову й про захист особистих прав, й про допомогу іншим людям. Небайдужість, зацікавлене оволодіння знаннями, активна суспільна діяльність (наприклад, у створеній нещодавно за ініціативою представників ВПУ громадській організації «Допоможемо ближньому») сприятимуть формуванню молодих особистостей, їх зростанню, визнанню як справжніх професіоналів, громадян. На семінарі йшлося й про шляхи досягнення мети, яка повинна бути у кожного.

Павло Леонідович (фахівець з трьома вищими освітами, який сам розпочинав працювати робітником на донбаській шахті) відзначив важливість навчання у закладі професійно-технічної освіти. Воно дає надійну базу для подальшої праці, підвищення освітнього рівня, стає доброю життєвою школою.

Правозахисники відповіли на питання учнів, висловили намір й надалі співпрацювати з нашим колективом.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


16.05.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^