ПЕРШОКУРСНИКИ ЗУСТРІЛИСЯ З ВІДОМОЮ ВОЛОНТЕРКОЮ

У ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" 13 березня пройшла зустріч майбутніх операторів з обробки інформації та програмного забезпечення з відомою сєвєродонецькою волонтеркою Наталією Олександрівною Богуславською. Викладач І.І.Артамонова та майстер виробничого навчання В.П.Матосова повідомили, що ця класна година присвячена Дню українського добровольця, нагадали про величезний внесок останніх у справу захисту рідної країни, її незалежності. Наша землячка Н.О.Богуславська, медик за освітою, відзначена високими державними нагородами.

Наталія Олександрівна розповіла, як вирішила у скрутний час підтримувати українських військових, тих, кому найважче. Різноманітна волонтерська діяльність згуртувала чимало небайдужих людей. Вона часто була ризикованою, потребувала сміливості, адже вантажі привозили й на передову, під обстрілами. Але відповідальність за долю країни, добре серце, рішучість допомагали долати труднощі й небезпеку. Багато визначила й підтримка родини - чоловіка Юрія, лікаря-нейрохірурга, синів, старший з яких став вйськовим.

Зараз лейтенант Н.О.Богуславська служить у добровольчому батальйоні "Луганськ-1" Національної поліції, з яким дружить Сєвєродонецьке ВПУ. Вона відповіла на питання учнів щодо долучення до волонтерства, починаючи з маленьких кроків, про свою службу, виховання у молоді кращих особистих якостей, громадянської активності. У подарунок бібліотеці ВПУ була передана книга "Добробати" про справжніх патріотів України.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


14.03.19
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^