ОТРИМАЛИ ПОРАДИ ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

30 січня у ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» пройшов семінар, який був присвячений актуальним питанням працевлаштування. Його відкрила заступник директора ВПУ Т.Д.Склярова. Тетяна Дмитрівна нагадала учасникам семінару - учням випускних навчальних груп, що незабаром, у червні, вони, випускники, отримають дипломи кваліфікованих робітників, або молодших спеціалістів. Тобто подальше працевлаштування для них вже зараз стоїть на порядку денному.

Допомогу в цьому юнакам та дівчатам надає Сєвєродонецький міський Центр зайнятості. Його провідний спеціаліст Н.Г.Калініна – досвідчений профконсультант, психолог. На семінарі вона компетентно та цікаво розповіла про ринок праці, про особливості корпоративної етики і кадрової політики компаній, про правові питання організації працевлаштування; розібрали «секрети» складення резюме здобувача робочого місця, підготовки до співбесіди з потенційним працедавцем. Наталія Григорівна дала слушні поради про те, як поводитися при такій співбесіді, краще розкрити свої позитивні якості, конкурентоспроможність для роботи за фахом. Розумінню цього сприяли використані на семінарі фото- та відеоматеріали.

Усі одержали тематичні буклети, а також бланки резюме, які після заповнення можна подавати й в електронному вигляді. В Центрі зайнятості налаштовані відразу опрацьовувати їх, аби знайти випускникам перше місце роботи. А весною на «Ярмарку вакансій» буде влаштована зустріч з потенційними працедавцями.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


31.01.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^