ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ТА 100-річчя АКТУ ЗЛУКИ

Колектив ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» долучився до святкування Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР.

Цьому державному святу була присвячена відкрита виховна година для учнів навчальних груп I та II курсів, яка пройшла в училищі 22 січня. Її провела викладач історії О.Л.Прибильська. Вона розповіла про перебіг та значення визначних подій в історії нашої держави, представила відео- та фотоматеріали про те, як поєдналися Західно-Українська Народна Республіка та Українська Народна Республіка. Цю тему продовжила розповідь про живий «ланцюг єдності» між Львовом та Києвом у 1990 році, про ствердження єдності України в наш час. Майбутні автомобілісти, другокурсники Микита Колєсніков та Єгор Падалка (навчальна група I) натхненно прочитали вірші, присвячені Україні.

Яскравою подією стало святкування 100-річчя історичної події та Дня Соборності 22 січня на Софіївський площі в Києві. У ньому взяли участь посланці всіх областей нашої країни. У складі делегації профтехосвіти Луганської області були й представники педагогічного колективу ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» Анастасія Соболь та Ірина Баришнікова.

- Нас всіх привітав Президент України Петро Олексійович Порошенко, - розповіли вони. – Глава держави відзначив, що саме на цьому майдані рівно сто років тому сталася одна з найбільших подій в історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність. Вони стверджуються й зараз.

Перед початком святкової програми була показана документальна стрічка про події 1919 року. Також відбулася історична реконструкція, під час якої продемонстрували одяг військових частин минулого століття. Разом з тисячами співвітчизників представники нашого училища під державними прапорами співали Державний Гімн України.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


22.01.19
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^