НАШІ ДОПРИЗИВНИКИ ПОКАЗАЛИ ВІДМІННУ ПІДГОТОВКУ

Насиченою та динамічною була популярна військово-спортивна гра «Козацька наснага», яка пройшла 5 грудня у ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ». Її присвятили Дню Збройних Сил України й розпочали з урочистого параду. На нього вишукалися учасники гри - другокурсники з групи 1 майбутніх автослюсарів (майстер виробничого навчання В.М.Тетяничко) та групи 2 майбутніх операторів з обробки інформації та програмного забезпечення (майстер виробничого навчання О.Л.Луньова).

Їх та численних уболівальників зі святом привітали заступник директора училища Т.Д.Склярова та співробітник міського військкомату, старший сержант О.В.Доценко. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину.

Змагання, які проводили викладач дисципліни «Захисник Вітчизни», майор у відставці М.С.Брянченко, керівник фізичного виховання О.Д.Сольоний, та викладач фізичної культури А.Г.Мусієнко, розпочалися з комплексної командної естафети. Юнаки продемонстрували спритність у подоланні перешкод, силу в підніманні гирі, влучність у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Потім весело билися подушками. Серйозно перевірялося вміння поводитися зі зброєю - розбирали та збирали на час учбовий автомат. Жваво пройшов конкурс капітанів. Обидва Микити – Колєсніков (група 1) та Христофоров (група 2) виявилися гідними суперниками, коли заряджали набоями автомат, швидкісно зодягали хімзахисний костюм та протигаз.

Азартно пройшов конкурс «Втеча полоненого». Хлопці стрибали зі зв’язаними ногами, а уболівальники та уболівальниці своїми вигуками додавали їм енергії. Корисні навички закріпив конкурс перенесення «постраждалого» на ношах. Рятувальники, незважаючи на перешкоди, чітко виконали завдання.

До останнього змагання – з перетягування ливні команди прийшли з однаковим рахунком. Перемогу в фіналі та за загальними результатами здобула група 1.

Підбиваючи підсумки, Т.Д.Склярова відзначила, що успішним виступам сприяли не тільки спритність та сила, а й згуртованість колективів, кмітливість та націленість на перемогу. А військові висловили впевненість, що випускникам ВПУ властиві кращі якості захисників рідної країни, побажали всім миру та щастя.

Були вручені нагороди – дипломи а також подарунки від міської організації Товариства Червоного Хреста України: м’ячі та сувеніри. Наступні військово-патріотичні змагання пройдуть напередодні Дня Перемоги. У них візьмуть участь першокурсники училища.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


06.12.18
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^