КОЖЕН ТАНЕЦЬ СТАВ СЮРПРИЗОМ

Учасники художньої самодіяльності ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» взяли нові творчі вершини. Вони чудово виступили в програмі хореографічного конкурсу, що пройшов в актовій залі училища 6 грудня.

Відкриваючи його, заступник директора ВПУ Т.Д.Склярова нагадала, що цей конкурс разом з вокальним (який вже відбувся) та літературно-театральним (котрий попереду) входить до училищного огляду художньої самодіяльності «Джерела надії». Він став традиційним й є унікальним в системі професійно-технічних навчальних закладів Луганщини.

Вже перший танок – український підкорив глядачів завзяттям виконавців з груп Т-17-4, Т-18-2 та 6. Ігор Прудкий, Анастасія Юр’єва, Марія Пушкіна та Віктор Любимський майстерно поєднали традиційні народні та сучасні естрадні елементи.

Після ліричного вірша, що його красиво прочитала ведуча Вікторія Малолєтня, романтичного настрою додала вишукана вальсова композиція. Тут до танцюристів з груп Т-17-4, Т-18-2 додалися виконавці з групи 11. А першокурсники з групи 9 запалили всіх енергійним рок-н-ролом.

Жанровою танцювальною картинкою «Флешмоб» порадувала група 2. Номер підготували разом з майстром виробничого навчання О.Л.Луньовою, яка завзято танцювала на сцені з учнями. Оригінальним сюрпризом став й загадковий танець «Цілком таємно». У ролях секретних агентів цікаво виступили учні групи 11.

Танцювальну міні-виставу «Танго» захоплююче показали виконавці, вже відомі з першого номера та з попередніх різножанрових виступів на училищній сцені. А ось третьокурсник з групи 12 Олександр Чернік сюди вийшов вперше. Вдалий дебют сподобався й глядачам, й йому самому.

Випускну групу 14 успішно презентували на конкурсі читці гуморесок. Вони закінчують училище раніше, ніж відбудеться літературно-театральний конкурс, отже виступили в цьому концерті.

Від імені керівництва училища Т.Д. Склярова подякувала конкурсантів за надане задоволення, глядачів – за активність, емоційність, керівника танцювального гуртка І.Ю.Паничеву – за плідну роботу, наполегливі репетиції.

Журі підбило підсумки конкурсу. Вони будуть оголошені 19 грудня на святі Святого Миколая, коли ті, хто відзначився в різних напрямках, одержать заслужені нагороди.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


06.12.18
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^