ПРЕДМЕТНІ ОЛІМПІАДИ: КРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ – У НАШОГО УЧИЛИЩА

Відбулися предметні олімпіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Луганської області. Їхні підсумки підбиті 30 листопада. -Як й у попередні роки, кращі загальні результати продемонструвало наше ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», - повідомляє заступник директора училища Л.М.Мішина. – Його представники посіли два перших та по чотири других та третіх місця.

Особливо відзначилася Вікторія Малолєтня (група 13). Вона перемогла в олімпіадах з інформатики та інформаційних технологій. Викладають ці предмети відповідно М.Д.Слєпцова та К.О.Слєпньова.

Чималого успіху досяг й дебютант олімпіад – першокурсник Владислав Сидоренко (група 9). В олімпіаді з інформатики він став другим призером. З хімії друге місце посів Кирило Саранча, третє – Олексій Каракуц. Обидва – з групи 14. Цей предмет викладає Л.М.Мішина. Усього півбала на вистачило до першого місця з фізики Анастасії Григоренко (група 2). Але й її друге місце – теж вагомий здобуток, яким Настя порадувала викладача Т.Г.Айвенко. Так само, як й третій призер з цього предмету Данило Савінов (група 1). Третє місце з історії здобув Владислав Карпич з групи 13. Викладач - О.Л.Прибильська. Такий саме результат з англійської мови показав Єгор Падалка (група 1). Викладач – В.М.Підгорна.

У конкурсі з українознавства імені Т.Г.Шевченка другим призером стала Анастасія Юр’єва (група Т-18-2). Рідну мову викладає О.І.Кривобок. Вітаємо лауреатів олімпіад, їхніх викладачів! Зичимо учням подальших успіхів у навчанні та реалізації своїх знань. Почесні нагороди будуть вручені на традиційному святі, присвяченому Дню святого Миколая.

Така інформація викликала чималу зацікавленість. Вирішено створити ініціативні групи щодо цього проекту в нашому училищі. Вони розроблять свої пропозиції, проекти й візьмуть участь у конкурсі малих грантів.

Семен Перцовський.


03.12.18
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^