НАШЕ УЧИЛИЩЕ ПРИВАБЛЮЄ В СВІТІ ПРОФЕСІЙ

Своєрідне свято професій пройшло 29 листопада на базі Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму. Сєвєродонецький міський Центр зайнятості за підтримки відділу освіти міської ради та обласного Центру зайнятості провів профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід «Світ професій: мій вибір – мій успіх!». На нього запросили учнів шкіл та закладів професійно-технічної освіти.

ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», що незабаром відзначатиме своє 75-річчя, теж підготувало та продемонструвало на заході тематичну програму. Зі сцени у переповненій глядацькій залі агітбригада училища співала про перспективи, які відкриває для молоді навчання у ВПУ. Цей виступ викликав палкі оплески. По завершенні конкурсу учасники агітбригади отримали «Приз глядацьких симпатій» та святковий торт.

- Ми знаємо, що у ВПУ професійна підготовка ведеться на сучасній матеріально-технічній базі, створені всі можливості для всебічного гармонійного розвитку кожної молодої особистості, - сказав директор міського Центру зайнятості С.М.Акулов.

Після таких пізнавально-розважальних програмі з дотепною презентацією актуальних професій, інших профорієнтаційних заходів (де представлене й ВПУ) шкільній молоді легше самостійно зробити вірний вибір свого майбутнього фаху та закладу, де його одержувати.

М.В.СУПТЕЛІНА, куратор груп ВПУ.


29.11.18
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^