НАРКОТИКАМ – РІШУЧЕ «НІ!»

У ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище» постійно ведеться роз’яснювальна робота з тематики боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним розповсюдженням. Цьому була присвячена бесіда, що пройшла 27 листопада в групі 11 (майстер виробничого навчання В.П.Матосова, класний керівник І.І.Артамонова).

При проведенні цього заходу слушною виявилися волонтерська допомога, участь громадської організації «Нарконон». Йшлося про причини виникнення залежності від наркотичних речовин, засоби подолання такого дуже шкідливого, небезпечного явища, якому не повинно бути місця серед нас. Адже один необережний крок може привести до наркоманії — постійного вживання наркотиків в усе більших дозах. Ніяке штучне задоволення не варто того, щоб наносити шкоду своєму здоров’ю, становитися на злочинний шлях і як результат - кримінальною відповідальністю.

Першокурсники дізналися, що наркотики виснажують, руйнують психіку та здоров'я людини, роблять її наркозалежною, слабкою. Мало який наркоман доживає навіть до сорока років — організм не витримує навантаження. А скільки страждань він приносить своїм близьким, котрі змушені спостерігати, як рідна людина сама себе знищує шаленими темпами, позбавляє себе майбутнього, руйнує нормальне життя родини. Тому боротьба з незаконним розповсюдженням та споживанням наркотиків повинна вестися все рішучіше, за активною участю молоді.

М.В.СУПТЕЛІНА, куратор груп ВПУ.


27.11.18
Жовтень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^