ДНЮ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Важливою подією в житті ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» стала урочиста лінійка, присвячена Дню Гідності та Свободи. Нею в училищі розпочався день 21 листопада.

Лінійку відкрила заступник директора ВПУ Т. Д. Склярова. - Це державне свято, - нагадала вона, - встановлено Указом Президента України з метою утвердження в нашій країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Хвилююче та піднесено прочитала вірші, присвячені українському народові, студентка Сара Одноволова. Пролунав Державний Гімн України. Учасники лінійки хвилиною мовчання вшанували пам’ять патріотів, які загинули заради щасливого майбутнього Батьківщини.

Бібліотекар ВПУ І. О. Ковальова зробила огляд книжок, які засвідчили події обох Майданів, героїзм їх учасників. Ці документальні та художні твори склали тематичну виставку. Всі висловили впевненість, що молодь буде гідною незабутніх подвигів, активно сприятиме розбудові нашої держави. Цього дня в училищі відбулися й інші заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи. Так, у всіх навчальних групах пройшли тематичні виховні години. А Навчально-методичний центр ПТО в Луганській області та Луганський інститут післядипломної педагогічної освіти провели для педагогів тренінг «Я люблю Україну» з досвіду національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Т.А.ЩЕГЛОВА, практичний психолог ВПУ.


21.11.18
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^