УЧНІ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ З РОЗМІНУВАННЯ

Виявляється, учні ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» можуть й самі проводити навчальні заняття. Це підтвердив актуальний тренінг, що пройшов 19 листопада у групі №2 (майстер виробничого навчання О.Л.Луньова). Відкрила його Тетяна Вельшина - тренер Данської Групи з розмінування, котра діє при Данській Раді у справах біженців. Вона розповіла про роботу цієї організації в зонах конфліктів для найкращого забезпечення гуманітарних потреб.

За проектом, який підтримав Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), була організована підготовка громадських тренерів з числа учнівської молоді. Відповідні сертифікати одержали другокурсники нашого училища М. Христофоров, В. Кисельова, І. Муравенко. Вони й провели тематичний тренінг з однокурсниками - майбутніми операторами з обробки інформації та програмного забезпечення. Йшла розповідь про види мін, інших боєприпасів, вибухонебезпечних предметів, правила поводження при їх виявленні та в небезпечних зонах взагалі, зменшення ризиків для себе та оточуючих. Широко використовувалися ілюстративні матеріали.

Тренінг проходив цікаво - у формі активного, жвавого обговорення, питань та відповідей, що допомогло закріпити важливі знання. Всі ще раз повторили телефони 101, 102, 103 та 112, за якими слід звертатися за допомогою в загрозливих випадках. Представниця Данської Групи з розмінування Т.Вельшина та самі учасники високо оцінили проведене заняття. Звісно, набутими знаннями всі будуть ділитися з товаришами, у родинах.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


19.11.18
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^