До Дня захисника України. У СЄВЄРОДОНЕЦЬКОМУ ВПУ ВИХОВУЮТЬ ГІДНИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Насиченим і цікавим виявився Тиждень національно-патріотичного виховання у Сєвєродонецькому ВПУ. До його програми увійшли тематичні бесіди, зустрічі, відвідання обласної виставки «Блокпост пам’яті», підготовка плакатів, добірок матеріалів, книжкової полички.

Хлопці училища долучилися до Всеукраїнської військово-спортивної гри «Козацька наснага». Змагання в її форматі були присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва. Вони відбулися 10 жовтня в спортивній залі училища. Динамічність, спортивний азарт захопили й учасників, й уболівальників.

Все почалося з урочистого параду. Вишикувалися команди учнів третього курсу. Кожна - у своїй формі. Всі підтягнуті, налаштовані на перемогу.

Пролунав Державний Гімн України. Ведучі нагадали славетну історію українського козацтва, традиції якого надихають й наших сучасників. До журі разом з керівниками ВПУ увійшли представники Сєвєродонецького військомату, батальйону особливого призначення «Луганськ-1» та міської організації «Товариство Червоного Хреста».

Директор училища, депутат міської ради Ю. К. Кузьмінов, побажав юнакам гідно довести свою здатність захищати рідну країну, а судді нагадали учасникам вимоги до кожного етапу програми.

На всіх етапах випробувались згуртованість команд, спритність та сила хлопців, а ті в повній мірі продемонстрували ці якості. Вони виявилися вже в командній естафеті, де після бігу пересувалися по лавці за допомогою рук, перестрибували через перешкоди, піднімали гирі, стріляли в повітряні кульки. Потім потрібно було «осідлати коня», підтягуватися у висі, знов-таки піднімати гирі – вже хто більше. Тут були справжні двобії під гучну підтримку уболівальників. Переконливих рекордів досягли М. Скорик (група №14) та М. Єрємєєнко (група №12). Енергійно, весело піднімали козаків-суперників.

Капітани О. Плугов, Д. Петренко, О. Каракуц змагалися у спорядженні набоями магазину автомату, а команди – «Лава на лаву», а потім – у перетягуванні линви. Впевнено лідирували «Гайдамаки» (гр. №14).

- Мені, як колишньому навіднику гармати, командиру бойового танку, це вдвічі приємно, - каже майстер в/н С.О.Кодацький, який у свій час проходив військову службу в Німеччині. – Патріотична, військово-спортивна робота, яка постійно ведеться в нашому училищі, дає взнаки.

Закономірно, що учасники змагань М. Скорик з цієї групи та Б. Чигирін з гр. №12 вже вирішили після закінчення навчання в училищі йти на військову службу. До речі, батько Богдана – Олександр Сергійович є учасником АТО.

Команда групи №14 й визнана переможницею. На другому місці – група №12, на третьому – група №13. Всі вони одержали Почесні грамоти, призи.

З добрими результатами юнаків поздоровили директор училища, військові та червонохрестовці. Попереду – участь збірної училища в обласних змаганнях команд навчальних закладів Луганщини, а учнів інших курсів – у «Козацькій насназі», присвяченій Дню Збройних Сил України.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


11.10.18
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^