КОЛЕКТИВ ВПУ – АКТИВНИЙ УЧАСНИК ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Сєвєродонецьке ВПУ виявило чималу активність у програмі, присвяченій Всесвітньому Дню першої допомоги, що пройшла 7 вересня в районі нашого підшефного Гоголь-скверу. Провела її Луганська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Молодь училища разом з педагогами бере постійну участь в її діяльності.

Й цього разу учнівські групи ВПУ долучилися до показу роботи волонтерів, загону швидкого реагування. Головною темою, як повідомила в своєму виступі голова обласної організації Товариства О.Т.Кудаєва, стала перша допомога при дорожньо-транспортних пригодах. Ця проблема значуща для України, всього світу. Дуже важлива вона для майбутніх водіїв, які навчаються у нашому ВПУ.

Про сумні випадки на автошляхах розповіли також преставники підрозділів патрульної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій. У цьому році в області вже зареєстровано 250 випадків з ДТП, при яких травмовано 90 осіб, загинуло п’ятеро. Завдяки своєчасній першій допомозі вдається врятовувати людські життя. Але її потрібно вміти надавати.

У ВПУ регулярно проводяться тематичні заняття з цього напрямку. В цей день збільшилася практична обізнаність молоді в актуальній справі. Досвідчені тренери показали прийоми надання першої допомоги в різних випадках, перевірили, як слухачі це зрозуміли. Треба сподіватися, коли буде потрібно, вони не розгубляться, діятимуть вірно, як той школяр в Попасній, котрий врятував власних батьків, про що розповіла О.Т.Кудаєва.

Представники ВПУ разом з іншою учнівською молоддю зацікавилися корисними майстер-класами з серцево-легеневої реанімації, з практичних дій при ДТП. А ще долучилися до флешмобу, познайомилися з інформацією щодо безпечної поведінки на дорогах, порядком рятувальних робіт при пожежах, правилами поведінки при виявленні небезпечних предметів, що для нашого регіону має особливе значення.

Наша участь у роботі Товариства Червоного Хреста триватиме.

Семен Перцовський.


10.09.18
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^