СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ВПУ ОДЕРЖАЛО НОВУ КОМП’ЮТЕРНУ ТЕХНІКУ

Сєвєродонецьке ВПУ йде в ногу з часом. Воно є одним із найбільш комп’ютеризованих навчальних закладів, але на досягнутому тут не зупиняються. Директор училища Ю.К.Кузьмінов подбав про одержання чергового комплекту нової комп’ютерної та оргтехніки.

Вона була доставлена до училища 20 червня. За рахунок бюджетних асигнувань цього разу придбані чотири системних блоки, шість моніторів, три ноутбуки, 24 клавіатури та комп’ютерні миші», а також два лазерних кольорових принтери, багатофункціональні пристрої (принтер, сканер, ксерокс). Крім того, одержаний інтерактивний відеомодуль, який дозволяє робити інтерактивними різні поверхні, на які проектує зображення. На все це витрачено понад 200 тисяч гривен.

Нову техніку із задоволенням приймали викладачі та учні ВПУ. Заступник директора Л.М.Мішина, майстри виробничого навчання О.Л.Луньова, А.А.Попова, Л.М.Полстянкіна, які навчають майбутніх операторів з обробки інформації та програмного забезпечення, відзначили, що одержане зміцнить матеріально-технічну базу училища, дозволить продовжити осучаснення учбового процесу, підвищити його якість, ефективність, покращить виконання адміністративно-канцелярьских робіт. «А відеотехніка буде плідно використовуватися при проведенні профорієнтаційних, виховних заходів, семінарів тощо», - додала заступник директора ВПУ Т.Д.Склярова.

Новинки будуть застосовуватись співробітниками та учнями в класах та кабінетах. Адміністрація училища турбується про подальше оновлення парку сучасної техніки.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

21.06.18
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^