НАШІ ЗВАРНИКИ ДОВЕЛИ ФАХОВУ МАЙСТЕРНІСТЬ

У ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» 18 червня пройшов захист дипломних робіт електрогазозварників. Перед початком захисту з виходом на фінішну пряму учнів поздоровив директор училища Ю.К.Кузьмінов.

Всі випускники навчальної групи № 7 успішно захистили свої роботи з технології зварювання металевих виробів. Вищу оцінку – 12 балів здобули ті, хто надав творчі роботи, виконані власноруч, за власними ідеями. Вони дійсно викликають захоплення: й диво-чайник Івана Хлапоніна, й фантастичний свічник з троянд Владислава Ярошенка, й кольорова троянда Віктора Солдатка, й дуже схожа на справжню дерев’яну колода в мініатюрі з сокирою Юрія Данцева, й макет танка з дрібними деталями Олександра Карнауха, й жартівлива композиція В’ячеслава Чегорка. Нагадаємо - все це з металу, все це – методом зварювання. Отож, училищна виставка подібних унікальних робіт поповниться.

За навчальний рік хлопці добре оволоділи професійною майстерністю. Й довели це на виробничій практиці на підприємствах Сєвєродонецька. Свідчення тому – позитивні офіційні відгуки, а також те, що випускників, вже як кваліфікованих зварників, приймають на роботу. Вони зробили вірний вибір професії, завжди потрібної на ринку праці.

А навчили їх усьому викладач спецтехнології Г.М. Будна та майстер виробничого навчання Г.А.Шапошник, котрі вклали в учнів свій педагогічний хист, щиру турботу.

Почесна грамота за успіхи в навчанні була вручена Івану Хлапоніну, який отримає диплом з відзнакою. Як зізнався нам Іван, професію зварника він обрав далеко не відразу. Але задоволений результатами, які дає така непроста справа Нагороди за спортивні досягнення отримали Дмитро Опанасенко та Борис Свистула (до речі, він продовжує трудову династію зварників), за активну участь у громадському житті – Юрій Данцев.

Взагалі, молодці – всі! Й всім буде приємно згадувати рідне училище, друзів з групи, а у ВПУ завжди будуть раді їхнім успіхам.

В добру путь, молоді робітники!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


20.06.18
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^