ДНЗ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ВПУ» ПОДАЄ ПРИКЛАД У ДОСТУПНОСТІ ОСВІТИ

Добрий приклад у виконанні Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року подає Сєвєродонецьке вище професійне училище. Йдеться, зокрема, про розділ «Забезпечення гарантованого доступу до якісної і конкурентної освіти, створення ефективної системи забезпечення всебічного розвитку людини відповідно до її індивідуальних здібностей та потреб».

Цим розділом передбачено й «Упровадження інклюзивного навчання,.. доступності для маломобільних груп населення,.. здійснення реконструкції та проведення ремонту будівель… з урахуванням відповідних вимог». Тому директор ВПУ Ю.К.Кузьмінов звернувся до Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації з клопотанням щодо фінансової підтримки училища, де виявили готовність до втілення такої програми. Ініціативу було підтримано, на відповідні роботи виділені необхідні бюджетні кошти.

Зараз в училищі фахівцями для зручного пересування на вході в учбові корпуси вже змонтовані два металевих пандуси, захищених від дощу, перила. До цього в цих корпусах додаються два нових спеціальних санвузла для людей з обмеженими фізичними можливостями. Таким чином, у Сєвєродонецькому ВПУ, першому й поки єдиному у системі профтехосвіти Луганщини, створені необхідні умови для їхнього навчання. Тут вони можуть отримати професію оператора з обробки інформації та програмного забезпечення.

Приймальна комісія вже розгорнула свою роботу.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

18.06.18
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^