УКРПОШТА ЧЕКАЄ НА ВИПУСКНИКІВ

ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» 11 червня відвідали директор Луганської дирекції ПАТ «Укропошта» І.В. Моїсеєва та її заступник О.М.Іщенко. Вони ознайомилися з можливостями училища з точки зору працевлаштування його випускників у підрозділах національного поштового оператору, висловили задоволеність почутим та побаченим.

В бесіді з працедавцями взяли участь директор Навчально-методичного центру профтехосвіти в Луганській області В.І.Артюшенко та заступник директора ВПУ В.О.Волошина. Представники Укрпошти розповіли про те, що їхня компанія зараз реформується, модернізується, осучаснюється. Зокрема, придбана нова автотранспортна та комп’ютерна техніка, переоснащуються робочі місця операторів поштового зв’язку. Закономірно, що в колективі йде омолодження кадрів, в першу чергу – операторів поштових відділень. Була надана інформація щодо працевлаштування бажаючих випускників училища, завдання та умови праці, оплату за неї, перспективи професійного зростання. Звісно, на державному підприємстві гарантовано додержуються вимог трудового законодавства.

Фахівці профтехосвіти висловили думку, що все це повинно зацікавити молодь, розповіли працедавцям про кваліфікацію, яку надають у ВПУ майбутнім операторам з обробки інформації та програмного забезпечення, іншим учням, щоб вони були конкурентоспроможними на ринку праці. Заплановані зустрічі керівників обласної дирекції Укрпошти з учнями, випускниками. Досягнута домовленість про подальшу співпрацю у взаємних інтересах.

Тож, у наших учнів – звісно, тих, хто добре оволодіває професією, тепер є додаткова впевненість у подальшому працевлаштуванні, стимул для плідного навчання.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

12.06.18
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^