ЗАКОНИ ТРЕБА ЗНАТИ ТА ВИКОНУВАТИ

ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» завжди дбають про правову обізнаність молоді. Це засвідчила й правова конференція для першокурсників, яка пройшла в училищі 5 червня. Провела її головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Луганській області Наталія Олександрівна Гречишкіна. Вона працює у відділі систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти, й вміло встановила контакт з учнями.

Йшлося про визначену законодавством України адміністративну та кримінальну відповідальність за вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних речовин. Деякі молоді люди, включаючи неповнолітніх, знаходяться в зоні ризику щодо цього. В училищі ведеться цілеспрямована профілактична робота, й добре, що до неї долучилася досвідчений юрист. Вона докладно роз’яснила відповідні положення Адміністративного та Кримінального кодексів. Статтями законів чітко визначено, до яких сумних наслідків може привести те чи інше правопорушення. Й це закономірно, адже наркотики наносять велику шкоду людям, суспільству.

Розповідь юриста була доповнена тематичними відеоматеріалами. Наші учні зорыэнтованы на те, щоб не порушувати закон ані особисто, ані в своєму колі.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

08.06.18
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^