СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ВПУ - ЛАУРЕАТ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ

Міжнародний конкурс шкільних медіа започаткований у 1997 р. Національними Спілкою журналістів та Академією педнаук, Асоціацією молодіжної преси України, Миколаївським Коледжем преси та телебачення. Газета "Талісман" Сєвєродонецького ВПУ вже була його лауреатом. Й ось знову училище відзначено лауреатським Дипломом - за училищну газету та сайт. У конкурсі 2018 року взяли участь 2032 роботи з України та інших країн, тобто добитися відзнаки було нелегко.

Днями цьому успіху була присвячена зустріч у програмі ""Ранок" телеканалу UA Донбас. Передача мала назву «Сєвєродонецьке ВПУ – лауреат Міжнародного конкурсу». Аналогічні матеріали вийшли на радіо «49-а паралель», «Северодонецк онлайн», у виданні «Восточный фарватер», інших ЗМІ, сайтах, групах у Фейсбуці. На черзі – публікації в журналах «Профтехосвіта», «Журналіст України».

Зараз, завдяки підтримці ПРООН, перемозі в її конкурсі міні-ініціатив, газета училища набула статус обласної для учнів профтехосвіти та старшокласників (тиражем 5000 примірників). Дублюється на сайтах ВПУ, НМЦ ПТО, громадськості. Пройшли її презентації на заходах ПРООН, обласній виставці профтехосвіти, медіавернісажі, нарадах із символіки Луганщини та курсах підвищення кваліфікації працівників ПТО, у Кризисному медіацентрі «Сіверський Донець», бібліотеках, на профорієнтаційних заходах тощо. З газетою знайомляться керівники облдержадміністрації, закладів освіти, підприємств, міжнародні організації, профспілки, учасники тренінгів Академії української преси, іноземні журналісти й, зрозуміло, учні, їхні батьки.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

04.06.18
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^