ВРЯТУЄМО ПЛАНЕТУ ВІД ПЛАСТИКУ!

У повній актовій залі Сєвєродонецького ВПУ, де 30 травня проходив цікавий екологічний захід, не було байдужих. Заступник директора училища, викладач хімії Лілія Михайлівна Мішина компетентно, переконливо та емоційно розкрила актуальну тему забруднення планети пластиком. На підтвердження її слів демонструвалися документальні відеоматеріали, фото.

Всі разом говорили про те, яку шкоду приносить пластикове сміття живій природі, навколишній землі, річкам, океанам. Йшлося й про шкоду здоров'ю людини від невірного використання виробів з пластику.

Взнавши від Лілії Михайлівни та з відеорепортажів про кращий світовий досвід сортування пластикових відходів, їхньої переробки, учні вносили свої пропозиції щодо організації такої роботи в нашому місті. Було вирішено підготувати та оприлюднити відповідну петицію про необхідність вирішення цієї проблеми із залученням міської влади, всіх земляків.

Колектив ВПУ налаштований показати приклад в організації такої роботи. Захід дав старт Акції із збирання кришок від використаних пластикових пляшок з подальшим спрямуванням їх у переробку. Проведення Акції підтримали всі учнівські групи. Така практична справа стане ще одним напрямком участі учнів та педагогів в боротьбі за зелену планету.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


31.05.18
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^