ЛІТНІМ КАНІКУЛАМ – БЕЗПЕЧНІСТЬ!

Літні канікули повинні принести нашим учням тільки радість.

Літні канікули повинні принести нашим учням тільки радість, тому, - зазначає заступник директора Сєвєродонецького ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова, - за рекомендацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій ми провели тематичні заняття, спрямовані на додержання правил безпеки в літній й, звісно, не тільки в літній період.

Викладач предмету «Захист Вітчизни» Микола Семенович Брянченко спочатку відзначив, що у нашому регіоні, де велися бойові дії, в лісі, інших місцях можуть знаходитися різні вибухонебезпечні предмети. Він продемонстрував їхні зразки, відповідні плакати, пояснив, в чому полягає небезпека незнешкоджених мін, снарядів, гранат, куль.

Йшла детальна розмова про те, як слід поводитися при виявленні таких предметів, до яких служб звертатися. Відчувалося, що учні зрозуміли: ризикувати в жодному разі не слід. Одержані знання будуть корисними й їм, й їхнім товаришам.

ЗАПОБІГАТИ РИЗИКІВ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ

Корисну бесіду провела з учнями Сєвєродонецького ВПУ завідувачка фельдшерським пунктом училища Валентина Олексіївна Бондарева. Напередодні літніх канікул дуже важливо нагадати про те, які ризики можуть зустрітися під час відпочинку, як їх запобігати.

Досвідчений медичний працівник, зокрема, розповіла про правила, котрі слід додержуватися на водоймищах. Небезпечно купатися, пірнати в незнайомих місцях, переохолоджуватися, знаходитися в нетверезому стані. Йшлося також про прийоми рятування на воді, методи надання першої допомоги потерпілим.

Окрема розмова стосувалася небезпечних грибів, інших рослин. Всі разом розібрали, як не допускати отруєння, поводитися, коли воно все ж таки трапилося. Були використані наочні посібники.

Треба сподіватися, наші учні будуть додержуватися усіх порад та правил.

ЗБЕРІГАЙ ЗДОРОВ’Я ЗМОЛОДУ

Складовим здоров’я була присвячена зустріч учнів Сєвєродонецького ВПУ з директором місцевої клініки «Стоміл» Наталією Павлівною Куницею.

-Дуже важливо в усіх відносинах дбати про те, щоб у вас були здорові зуби, - наголосила вона.

Медичний працівник розповіла про правила догляду за зубами. Їх потрібно додержуватися з раннього віку. Звісно, треба проводити регулярні профілактичні огляди, вчасно звертатися до лікаря.

Учні одержали відповіді на питання, конкретні поради.

Ця зустріч стала однією з багатьох, які проводяться в училищі з теми ствердження здорового способу життя.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

21.05.18
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^