СВЯТО ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ

Зворушливо, яскраво пройшов концерт, який учасники учнівської художньої самодіяльності Сєвєродонецького ВПУ присвятили 73-й річниці Перемоги над нацизмом. Він відбувся 8 травня в актовій залі училища.

Зі всенародним святом співробітників та учнів ВПУ, гостей поздоровила заступник директор училища Т.Д.Склярова. Вона наголосила на тому, що й сьогодні для всіх нас найдорожче – мир, задля якого була здобута Велика Перемога.

Наші самодіяльні артисти під керівництвом В.Л.Бібко підготували своєрідну пісенно-віршовану виставу, присвячену подіям Другої Світової війни. Вони бузковими букетами начебто привітали тих, хто здобував Перемогу на фронті та в тилу, хто воював й хто чекав рідних, коханих з битви за саме життя. Лунали дзвони пам’яті, документальні аудіозаписи, на екрані виникали кадри грізних років. Виконавці виходили в образах представників покоління того часу, й відчувалося: вони, молоді, душею поєдналися з незабутнім минулим.

Пісні, вірші, листи, документи часів війни схвилювали всіх. Ми начебто опинялися то на передовій, то у військовому шпиталі, то серед ворогів, або під жорстоким обстрілом, серед осиротілих дітей війни. Зал застигав у мовчанні, а потім нагороджував хлопців та дівчат палкими оплесками. Глядачі відзначили, що складні твори виконувалися й щиро, й майстерно. Так була передана й всенародна радість у День Перемоги.

Учасники «свята зі сльозами на очах» вшанували пам'ять про героїв та жертв війни хвилиною мовчання. Фінал концерту нагадав, що ми – нащадки ветеранів, нащадки Перемоги. Заступник директора училища В.О.Волошина запросила усіх на святкові урочистості 9 травня на площі Миру. За традицією участь в них разом із тисячами земляків прийняв й наш колектив.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


10.05.18
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^