МИ – ГІДНІ НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ

З патріотичним піднесенням у Сєвєродонецькому ВПУ пройшли змагання Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У спортивній залі училища 7 травня зібралися команди хлопців та їхні уболівальники.

Ведучі після прологу представили почесних гостей: військовослужбовців міського військкомату С.О.Щебетова, Д.Р.Дашко, А.І.Безбожного, голову міської організації Товариства Червоного Хреста Г.В.Полубєдову та волонтера-червонохрестовця В.В.Чумаченко. Парад прийняла та привітала учасників заступник директора ВПУ Т.Д.Склярова.

Керівник фізичного виховання О.Д.Сольоний та викладач предмету «Захист Вітчизни» М.С.Брянченко, інші судді, члени журі відзначили добру підготовку, згуртованість всіх команд. Вони завзято демонстрували стройові прийоми, змагалися у двобіях подушками на колоді, «втечі з полону», «підніманні козака». Вправно розбирали та складали автомат. Як завжди азартно, пройшли військово-спортивна естафета, конкурс капітанів, перетягування канату. Успіх був перемінним.

І ось зроблені підрахунки, підбиті підсумки. Перемогу здобула збірна майбутніх електрогазозварників. На другому місці – ті, хто здобуває професію автослюсарів, на третьому – операторів-програмістів. Вони відзначені грамотами та призами.

Всі одержали велике задоволення й справжню козацьку наснагу.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


10.05.18
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^