Барви ВПУ у «Професійній палітрі»

За ініціативи Луганської обласної служби зайнятості та при підтримці Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації 25 квітня на базі Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Професійна палітра».

Учні ЗОШ міста та регіону мали змогу отримати наглядні відомості про навчальні заклади області, переліки професій та спеціальностей, за якими здійснюється освітня діяльність, умови вступу, а також пройти психодіагностичне обстеження за експрес-методами з професійної готовності.

У холі технікуму були розміщені експозиції професійно-технічних та вищих навчальних закладів регіону з інформаційних банерів та демонстраційних моделей. Як завжди яскравою, привабливою була експозиція ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ». Увагу привертали діючі моделі деяких технічних вузлів та пристосувань. Особливий інтерес викликала модель автомобільного крана у масштабі 1:5. Керівник гуртка технічної творчості О. П. Мащенко демонстрував, як «вміє» кран піднімати, переміщати, опускати вантаж.

Цікавими для учнів були банери нашого училища, різноманітний друкований рекламний матеріал, який надав повне уявлення про умови та переваги навчання у професійно-технічному навчальному закладі.

Корисними для всіх виявилися семінар з пошуку роботи, складання резюме, проходження співбесіди з роботодавцем, інформація щодо діючих грантових конкурсів на освіту від всеукраїнських та міжнародних донорських організацій.

Багато школярів зацікавилися правилами прийому до нашого ВПУ за різними спеціальностями.

Семен Перцовський.

25.04.18
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^