Важливий засіб запобігання та вирішення конфліктів

24 квітня на черговій нараді педагогічних працівників ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» докладно говорилося про впровадження у діяльність нашого навчального закладу медіації, яка є дуже важливою в сучасних умовах.

Міністерство освіти і науки України та Громадська організація «Ла-Страда-Україна» за результатами конкурсу обрали сто педагогічних працівників із 50 закладів освіти Донбасу для впровадження відновних практик та медіації в освітній процес. Навчання фахівців здійснюється в рамках цільового інноваційного проекту за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

До числа відібраних увійшло й наше училище.

У квітні заступник директора ВПУ Т. Д. Склярова та викладач спецдисциплін К. О. Слепньова пройшли в Києві навчання на семінарі «Базові навички медіаторства в закладах освіти. Створення та координація діяльності учнівських служб порозуміння для впровадження медіації за принципом рівний-рівному», одержавши відповідні сертифікати. Вони розповіли колегам, як планується вести діяльність з медіації - шляху до примирення, добровільного та конфіденційного процесу, в якому нейтральна особа допомагає сторонам знайти взаємоприйнятний варіант вирішення конфлікту. Була показана тематична відеопрезентація.

Директор училища Ю. К. Кузьмінов повідомив про підтримку такої роботи. По училищу видано наказ про впровадження проекту в навчально-виховний процес. В учбових групах для неї будуть відбиратися авторитетні учні. Вони пройдуть відповідне навчання. Для проведення медіаційних заходів буде виділене спеціальне приміщення. Робота розпочнеться з проведення вхідного анкетування учнів училища.

У Сєвєродонецькому ВПУ панує доброзичлива атмосфера. Й важливо зберігати її й при оновленні складу учнів, запобігати конфліктів. Медіація ефективно сприятиме цьому.

Семен Перцовський.

24.04.18
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^