МАЙБУТНІ АВТОСЛЮСАРІ ДОВЕЛИ ЗНАННЯ ТА МАЙСТЕРНІСТЬ

Насиченим та цікавим був Тиждень транспортного відділення, що пройшов у ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» з 10 по 13 квітня.

Розпочався він з відкритих уроків, які провели на полігоні майстри практичного водіння О.І.Меркуленко та В.А.Кризський. А в навчальному кабінеті пройшов відкритий урок викладача спецдисциплін В.М.Друшляка.

Головною подією став конкурс «Кращий з професії». Його теоретичну частину провів викладач спецдисциплін О.В.Слюсаренко. Свої групи представляли учні, які йдуть попереду в навчанні. Учасники конкурсу, відповідаючи на різноманітні питання, довели свої знання.

А вміння, майстерність вони продемонстрували під час практичного туру з ремонту та водіння. Він проходив відповідно в автолабораторії та на полігоні.

Першокурсники вправно впоралися зі слюсарними роботами. Досвідчені фахівці І.І.Голінченко та В.М.Тетяничко залишилися задоволеними їхніми стараннями. За загальними підсумками (разом з теорією) переможцем визнаний Микита Колєсніков. На другому місці - Данила Цегельник, на третьому – Олександр Путря.

Напружено проходив конкурс серед другокурсників та учнів, які навчаються на базі загальної середньої освіти.

-Технічне обслуговування автомобіля - досить складна справа, - прокоментував майстер виробничого навчання С.М.Метьолкін. – Хлопці займалися регулюванням теплового проміжку клапанного механізму. За певний час треба було зробити якомога більше операцій, забезпечивши точність регулювання.

-А вона вимірюється до сотої долі міліметру! – уточнив господар автолабораторії І.Д.Кучеров. – Найменша неточність – й механізм не буде працювати.

У наших хлопців буде, бо працюють вони як слід! Кращі результати продемонстрував учень групи №6 Дмитро Криушичев. Другий призер - Сергій Василевський, третій - Дмитро Борисов.

Конкурс з практичного водіння, який проводили О.І.Меркуленко та В.А.Кризський, захоплював не меншою відповідальністю, а також динамічністю. Третьокурсники подолали хвилювання та впевнено виконали вправи. Відзначилися учні восьмої групи: Віктор Гонтар (переможець), Вадим Калінін (другий призер) та В’ячеслав Костиря, який посів третє місце.

«Звичайно, при підведенні підсумків конкурсу були враховані і результати відповідей на тести», - зазначила голова методичної комісії І.І.Артамонова.

Заступник директора В.О.Волошина передала поздоровлення від керівництва училища переможцям та призерам, подякувала всіх учасників конкурсу та їх наставників. У нас є на кого рівнятися, а працедавці можуть бути впевненими: ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ» готує гідні кадри.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


16.04.18
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^