РІШУЧЕ "НІ!" - ДИСКРИМІНАЦІЇ

Виховна година у Сєвєродонецькому ВПУ, яка відбулася 11 квітня в одній з найбільших аудиторій, була присвячена темі боротьби з дискримінацією.

Досвідчений викладач Людмила Вікторівна Денищенко провела захід динамічно, в цікавій формі, надала учням основні поняття та знання з актуальної теми. Із самого початку вона підключила аудиторію до активного виявлення на запропонованих прикладах ознак дискримінації, різних її видів.

Також йшлося про важливість недопущення жодних проявів дискримінації у суспільному житті, про відстоювання рівних прав людей, незалежно від їхньої статі, національності тощо, про органи, які займаються захистом особистих прав. Були використані відеофрагменти, роздаткові матеріали. Учні самостійно знаходили відповіді на різні питання.

Наприкінці виник, можна вважати, веселий момент. Як завжди, при виході з аудиторії належало спочатку пропустити дівчат. Але хтось з першокурсників напівжартома поцікавився: "А чи не «дискримінуються» при цьому хлопці?".

У відповідь на це заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова нагадала: «Чоловіки повинні завжди бути джентльменами, а по їхньому відношенню до жінок, додержанню етикету можна судити й про них самих».

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


12.04.18
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^