НАШЕ ВПУ ВІДЗНАЧИЛОСЯ У "ДНІ ЗДОРОВ'Я"

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради 11 квітня провів молодіжний захід «Територія здоров'я». Він присвячувався Всесвітньому Дню здоров'я й проходив на площі Перемоги та на території прилеглого до неї скверу.

У заході взяли участь представники різних навчальних закладів міста. Команда Сєвєродонецького ВПУ в складі десяти учнів з різних курсів вдало виступила в усіх видах програми.

Спочатку була проведена «Зарядка з чемпіоном». Потім відбувся масовий забіг, а на завершення пройшли змагання туристичного спрямування.

Керівник фізичного виховання ВПУ Олександр Дмитрович Сольоний зазначає: «Змагання йшли з перемінним успіхом, але за загальними підсумками команда Вищого профучилища поступилася тільки студентам місцевого університету». Втім, до них були включені й несподівані завдання. Але й вони були виконані вправно.

Наші хлопці наполегливо готувалися до змагань за традиційною програмою. Втім, до них були включені й несподівані завдання. Але це не завадило виявити спритність, вмілість, злагодженість.

Отже, команда ВПУ зайняла друге місце. Відділ молоді та спорту нагородив наших спортсменів Дипломом, м'ячем та тортом.

Молодці, так тримати!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


12.04.18
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^