Стабільність - ознака лідера

В кінці грудня Міністерство освіти і науки, молоді та спорту провело відеоконференцію "Підсумки роботи професійно-технічних навчальних закладів у 2012 році". На конференції, яка проходила в режимі on-line, було визначено 10 найбільш значущих подій профтехосвіти, серед яких:

Прийняття Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою";

Затвердження Положення про навчально-практичному центрі (за галузевим спрямуванням) та інші.

Не порушуючи модні нині традиції, визначимо топ-десятку найбільш значущих досягнень Регіонального Сєвєродонецького ВПУ за минуле навчальне півріччя.

1.Четвертий рік поспіль керівник гуртка технічної творчості О.П.Мащенко приводить своїх вихованців до перемоги. За підсумками Всеукраїнського конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно" учні групи № 1 Сусін Павло і Сердюк Віталій нагороджені дипломами I-го ступеня за розробку "Схеми дистанційного включення зварювального апарата".

2.Методичний кабінет Сєвєродонецького ВПУ визнано одним з кращих в області за підсумками огляду - конкурсу методичних кабінетів на кращу організацію роботи з педагогічними кадрами.

3.Во Всеукраїнському конкурсі на кращий сценарій, присвячений святам 1 вересня і випускного вечора, керівники агіттеатра Каракуц М.Д. і В.Л. Бібко зайняли два третіх місця.

4.Восьмой рік поспіль олімпійська команда СВПУ із загальноосвітніх предметів посідає І місце в регіональних змаганнях знавців.

5.На обласному конкурсі "Вчитель року" викладач охорони праці І.І. Артамонова посіла І місце.

6.Викладачі Л.В.Деніщенко і А.Г.Кононенко стали переможцями конкурсу електронних засобів навчання з предметів професійно-теоретичного циклу.

7.Гурова Оксана, учениця третього курсу, зайняла ІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу ім. Т.Г. Шевченко. У цьому їй допомагають викладач української мови та літератури Є.Р. Шумська.

8.У регіональному конкурсі, присвяченому 70-річчю створення організації "Молода гвардія", учасники агіттеатра училища посіли І місце.

9.Агітбрігада СВПУ посіла ІІ місце у міському конкурсі "Профтеховський квартал".

10.В грудні на базі нашого училища відбулося засідання обласної творчої групи викладачів та майстрів автосправи під керівництвом методиста УМЦ ПТО Войцеховського М.С., на якому викладачі Кононенко А.Г. і Слюсаренко А.В. показали високий рівень професіоналізму в створенні електронних засобів навчання.

Такі результати заслуговують найвищої похвали. Але не варто розслаблятися! Попереду друге півріччя, причому, дуже напружене: належить пройти атестацію навчального закладу, попереду серйозна підготовка до державної підсумкової атестації та випуску учнів, організація працевлаштування випускників, обласний огляд колективів художньої самодіяльності та багато іншого.

Побажаємо ж колективу Регіонального ВПУ удачі в досягненні намічених цілей!

Методист ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ" О.І.Крівобок

01.02.2013
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^