СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДОДАВ РАДОЩІВ

У День Святого Миколая, 19 грудня, Сєвєродонецьке вище профучилище було в святковому, новорічному вбранні. І настрій учасників урочистої лінійки цілком відповідав тому. Це підтвердило вже її відкриття заступником директора училища Тетяною Дмитрівною Скляровою.

Про історію чудового свята й реальну історичну постать, якій воно присвячене, розповіла старший бібліотекар училища Ірина Олександрівна Ковальова. Вона відзначила, що приклад Святого Миколая вчить добрим справам, допомозі людям, й закликала всіх продовжувати брати участь в цьому.

Теплими були вітання від директора ВПУ, голови обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрія Кіндратовича Кузьмінова. Він вручив почесні нагороди тим, хто відзначився у навчанні, предметних олімпіадах, конкурсах художньої самодіяльності, спорті, громадських справах. Цікаво, що чимало учнів, студентів отримали по кілька привабливих грамот за свої різноманітні досягнення. Рекордсменкою тут можна вважати Анастасію Юрьєву. Треба сподіватися свої різноманітні здібності, таланти встигнуть відкрити в рідному училищі й інші.

Зазвичай, було виконане й традиційне доручення Святого Миколая щодо солодощів. Його посланці у новорічних костюмах побували в учбових кабінетах, весело привітали всіх та роздали смачні цукерки.

Навчання та іспити тривають, До новорічних свят треба ще багато встигнути, й хай вони теж будуть радісними!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

20.12.17
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^