ЯК УЧНІ ВПУ ПОВЕРНУЛИ СВОЇМ БАБУСЯМ МОЛОДІСТЬ

Перед початком цього свята талантів Сєвєродонецького вищого профучилища я познайомився з чудовими бабусями двох Сонь - - Токар та Хохлової. Перша дівчина приїхала з Кремінної, друга - сєвєродончанка. Дівчата вчаться разом, подружилися. Так само. як й їхні бабусі, родичі, що прийшли сюди підтримувати своїх. Така вона - чарівна сила нашого училища, мистецтва!

Родинна, дружня підтримка була слушною, - адже на сцені актової зали ВПУ проходив літературно-театральний, а ще й хореографічний конкурс художньої самодіяльності "Джерела надій". Як відзначила, відкриваючи його, заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова, він є унікальним для професійно-технічних навчальних закладів Луганщини. Це підтвердила й запрошена до журі відома в області хореограф Нелі Василівна Швечікова.

Вже перший танок - "Кадріль" у виконанні учнів груп №3 та №5, за свідченням голови журі, директора ВПУ Юрія Кіндратовича Кузьмінова, підкорив зворушливістю, душевністю.

Потім хлопці з дванадцятої групи жваво відобразили персонажів класичної байки Леоніда Глібова "Щука". А Сергій Курилов та Ігор Прудкой (студенти груп Т-16-2 й Т-17-4) дотепно інсценували завжди актуальну гумореску Ліона Ізмайлова "Чому ми так говоримо?".

Взагалі, гумору вистачало. Самодіяльні артисти групи М-17-2 хвацько виконали мініатюри "Дівчина за кермом" та "Одного разу в автосервісі". Артем Стовба з восьмої групи вміло прочитав вірша Павла Глазового "Іде жінка до моря". Комусь, щоправда, завадили нестача репетицій, хвилювання, але це виправиться. Адже є, до чого прагнути, - це знову підтвердив виступ нашого майстерного виконавця Артема Теляшенко з десятої групи, Цього разу він яскраво представив твір Лесі Українки "Казка про Оха-чародія", був ведучим програми.

Добрий настрій залу підтримав танцювальний колектив першої, другої та дев'ятої груп - він подарував вишуканий грецький "Сиртакі". Своїх Сонь разом з іншими дівчатами та хлопцями першої, другої, третьої й п’ятої груп бабусі побачили в чудовому танці "Зумба" та в натхненому "Українському ліричному танці" першої та другої груп.

- Ми начебто повернулися в молодість, - сказали поважні гості.

Одинадцята група захопила ритмами "Сучасного танцю". Нову висоту взяли вже досвідчені танцюристки з груп Б-16-3 та Т-17-5. Студентки завзято, колоритно показали "Гуцульські мотиви".

Особливий сплеск веселих емоцій викликала жартівлива музично-танцювальна композиція "Вчителі очами учнів". Колектив з групи №13, напевно, бажає підкорити "Лігу сміху". Він. як то кажуть, "в обличчях", показав знайомих всім педагогічних працівників, тонко передавши у танцювальних рухах та піснях деякі риси характерів.

Отже, молодці всі. Є чому радіти. Підбиваючи перші підсумки конкурсу, Ю.К.Кузьмінов наголосив на вдалих дебютах початківців, подякував конкурсантів, педагогів, керівників художньої самодіяльності, глядачів, серед яких, крім учнів та їхніх наставників, було чимало батьків, бабусь та дідусів. Особливу увагу директор ВПУ звернув на те, що деякі танці поставили самі учні. Цим задоволені й керівник художньої самодіяльності Вікторія Леонідівна Бібко та наставниця танцюристів Людмила Дмитрівна Соловйова.. Недаремно вчать молодь - та тепер виявляє самостійність, ініціативу, творчий хист!

Лауреати "Джерел надії" та інших конкурсів будуть відзначені на лінійці на честь Дня святого Миколая, яка за училищною традицією пройде 19 грудня.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.


08.12.17
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^