НЕ ДАМО ОБРАЗИТИ!
*Конференція у Сєвєродонецькому ВПУ проти насильства

Щодня ми дізнаємося про сумні випадки насильства над людьми, особливо слабкими, беззахисними, жінками, дітьми. Суспільство намагається все рішучіше протистояти цьому. Наприклад, наше місто Сєвєродонецьк, що зараз є адміністративним центром Луганщини, креативно включилося в щорічну Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства». Одне з підтверджень тому - тематичний мурал на Центральному проспекті. Єдине «але»: тут нанесена тільки картинка, а корисної інформації (хоча б телефонів відповідних служб) - ніякої.

Конференція «Немає місця насильству в твоєму житті!», що проведена в Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі, виявилася конкретної і дієвою. Її спікери - заступник директора ВПУ Тетяна Склярова, головний спеціаліст відділу молоді та спорту міської ради (який й організував конференцію) Вікторія Гашкова, інспектор ювенальної превенції міськвідділу поліції Марина Куценко, юрисконсульт місцевого Центру соціальних служб для молоді Наталія Новосельцева. інспектор зі зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької управління патрульної поліції Оксана Оспіщева вели з аудиторією жваву, відверту розмову. Вони дохідливо відповідали на питання учнів ВПУ, давали їм поради, підкріплювали їх відеоматеріалами. Наприклад, цікаво було дізнатися про пілотний проект нашої патрульної поліції з протидії насильства в сім'ї. Йшлося і про відповідальність за посягання на особистість.

Доповненням до сказаного стали пам'ятки організації ООН-Жінки «Особистий план безпеки» і випущені відділом у справах молоді та спорту разом з Вищим профучилищем та профліцеєм плакати з рекомендаціями про дії в небезпечних ситуаціях. І вже тут є телефони служб, які допомагають в гострих випадках. Самі гості познайомилися з тематичними куточком і книжковою виставкою, оформленими у ВПУ.

Акція, підтримана ПРООН, ООН-Жінки і іншими, в тому числі місцевими,освітніми організаціями, тривала на площі біля обласного театру. Як налаштовує вона учасників?

- Не дамо в образу ані себе, ані інших! - кажуть молоді сєверодончани. Треба думати, так вони налаштують й інших земляків.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ


22.11.17
Листопад
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^