НА ЧЕСТЬ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Колектив Сєвєродонецького Вищого професійного училища разом з усією країною 21 листопада відзначив День Гідності та Свободи України.

Ранком відбулася училищна урочиста лінійка. Відкриваючи її, заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова відзначила, що це державне свято встановлено згідно з Указом Президента України П.О.Порошенка на честь Помаранчевої Революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Чотири роки тому, народ постав на захист свого європейського вибору, демократичних цінностей, прав і свобод людини.

Пролунав Державний Гімн України. Про те, які шляхи тепер, з підписанням угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом, відкриті для українців, зокрема - для нашої молоді, сказав у своєму привітальному слові директор училища Юрій Кіндратович Кузьмінов. В Україні здійснюються сучасні реформи, серед яких й освітня. Учні ВПУ виявляють все більше громадянської активності - в діяльності волонтерів, Євроклубу, впорядкуванні свого міста тощо. Вони зростають справжніми патріотами.

Про любов до рідної країни, її єдність учні сказали у хвилюючих віршах. Всі разом вшанували учасників Євромайдану. Пам'яті Героїв Небесної Сотні була присвячена хвилина мовчання.

Старший бібліотекар ВПУ Ірина Олександрівна Ковальова представила книжкову виставку, присвячену подіям, які увічнені у державному святі День Гідності та Свободи України. Тут й твори таких відомих авторів, як Марія Матіос та Оксана Забужко, й документальні репортажі журналістів з фотоматеріалами, й роздуми дітей та молоді про революційні події, Вітчизну, мир, світлі ідеали.

В цей день учні та викладачі ВПУ також взяли участь у міських та обласних заходах, присвячених святу. Серед них - тематична концертна програма «Шлях до свободи», акція «Свічка пам’яті» та інші. Щира участь в них залишила у всіх яскраві враження, додала натхнення для навчання та праці.

С.Перцовський


21.11.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^