ТАЛАНТИ РОЗКРИВАЮТЬСЯ НА ОЧАХ

Яскравим, красивим святом став вокальний конкурс "Твої таланти, ВПУ!", який відбувся 16 листопада в актовій залі Сєвєродонецького Вищого професійного училища. Відкриваючи його, заступник директора ВПУ Тетяна Дмитрівна Склярова відзначила, що участь у конкурсі беруть представники всіх учбових груп - з першого по третій курс, майбутні молодші спеціалісти. Вона також представила журі на чолі з директором училища, головою обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрієм Кіндратовичем Кузьміновим.

Концертні номери, показані на конкурсі, були різноманітними, пісні лунали лірично, завзято, на доброму виконавському рівні. Вже перша з них -"Бажаємо добра", яку презентувало тріо дівчат з другої групи, привабила гармонійністю, українським колоритом. Щирістю почуттів захопили дует юнаків групи №9, який виступив з піснею "Я їду до мами", юнацькі ансамблі шостої групи з інтерпретацією відомої "Королеви", першої групи - з піснею "Родина" та першокурсників третьої групи, які розкрили "Секрет".

Дружними оплесками оцінили глядачі й виступи вокальних гуртів дівчат - групи №5 із запальною Гей, моряк!" та груп Б-16-3 й Т-17-5 з мелодійною "Кришталевою водою". Костюмовані номери вдало доповнювалися танцювальними елементами. Танець супроводжував й цікавий виступ учениці групи №11 Анастасії Юр'євої ("Жовті ботинки"). Порадували також солісти Артем Стовба (група №8) з піснею "Друг" та Олександр Кабацький, який представляв дванадцяту групу піснею "Я повернусь", як завжди, артистичний Артем Теляшенко (десята група) з гумористичним пісенним номером в образі героя "Дванадцяти стільців".. Сподобалися всім дует дівчат групи №13 ("Чашка капучино") та тріо юнаків з груп №7 та Т-16-2 ("Любов").

Досить потужним, піднесеним виявився фінал конкурсу. Вокальна група училища (в оновленому складі) англійською мовою майстерно виконала популярну "California Dreaming".

Високу оцінку великій підготовчій роботі та самим виступам від імені журі дав Ю.К.Кузьмінов. Він тепло подякував самодіяльних артистів, досвідченого та креативного художнього керівника Вікторію Леонідівну Бібко.

- Ми всі - журі, глядачі - а це друзі, батьки наших артистів вболівали за них, - сказав Юрій Кіндратович. - Кожний дійсно показав свій талант. Й дебютанти, й досвідчені виконавці, для кого виступи в концертах вже стали звичними. На наших очах ті, хто спочатку дещо ніяковів на сцені, стали справжніми зірочками. В кожному виступі була своя родзинка. Ми ще визначимо переможців, але молодці - усі!

Попереду - літературно-театральний та хореографічний конкурси, розкриття нових талантів.

С.Перцовський


16.11.17
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^