НАШУ АКТИВНІСТЬ МОЖЕ ПІДТРИМАТИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ

Представництво Європейського Союзу в Україні чимало робить для розвитку суспільної активності наших громадян. Про це йшлося й на зустрічі-тренінгу для громадськості, яка відбулася 15 листопада в Східноукраїнському національному університеті. Участь в ній взяли й представники Сєвєродонецького Вищого професійного училища на чолі з директором ВПУ Юрієм Кіндратовичем Кузьміновим.

Була одержана цікава та корисна інформація про програми ЄС з підтримки громадських ініціатив, колективів навчальних закладів, молодіжного руху.

- Тут багато залежить від громадської активності самих учнів, їх участі в суспільних справах, - відзначив Ю.К.Кузьмінов. - У нас в цьому напрямку зроблено багато.

Створено Євроклуб "Шлях до мрії", діють волонтери Товариства Червоного Хреста, ведеться шефська робота у Гоголь-Сквері, де ми доглядаємо за Молодіжним сектором. Досягнуті чималі успіхи в предметних олімпіадах, художній самодіяльності, спорті.

Тепер будуть аналізуватися програми. та конкурси ЄС, ПРООН, інших міжнародних та всеукраїнських організацій, щоб визначити, до яких з них могли б долучитися наші громадські активісти.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

16.11.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^