ЩОБ НА ДОРОЗІ НЕ СТАЛОСЯ ЛИХА

Кожного дня на дорогах України гинуть або травмуються чимало людей. Що треба знати та робити, аби не трапилося такого лиха ані з тобою, ані з твоїми рідними, друзями? Переконливі, дохідливі відповіді на це питання учні Сєвєродонецького Вищого професійного училища отримали під час Тижня безпеки руху,

- В програму Тижня увійшли різноманітні заходи, до яких активно долучилися наші юнаки та дівчата, - відзначає заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова.

Яскравою, неординарною подією стала спеціальна конференція, що пройшла 15 листопада у великій аудиторії після звичайних занять. Здавалося б, правила дорожнього руху більш-менш відомі всім. Але досвідчений викладач Олександр Володимирович Слюсаренко зумів, що називається, достукатися до серця та розуму кожного з численних слухачів. На конкретних прикладах, з допомогою мультимедійної техніки він довів, що навіть "маленька" необережність може привести до трагедії.

Всі разом розібралися, як треба діяти в тому чи іншому випадку, які типові помилки допускає молодь на перехрестях чи в інших небезпечних місцях, як тут треба поводитися згідно з правил та елементарної обережності.

Викладач охорони праці Інеса Ігорівна Артамонова презентувала та прокоментувала тематичний відеофільм. Він присвячений різним випадкам необережності або зухвальства на дорогах, які привели до сумних наслідків. Побачене й почуте нікого не залишило байдужим, змусило замислитися всіх.

- Свою зацікавленість темою Тижня наші учні виявили й беручи участь у конкурсах буклетів та плакатів з безпеки руху, - розповіла .заступник директора ВПУ Віолетта Олегівна Волошина. - Їх роботи можна подивитися на виставках. У програмі Тижня - й проведення спеціальної олімпіади серед першокурсників.

Відгуки самих учнів свідчать про те, що вони, як учасники руху, стануть більш дисциплінованими та обережними.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

16.11.17
Жовтень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^