ЩОБ НА ДОРОЗІ НЕ СТАЛОСЯ ЛИХА

Кожного дня на дорогах України гинуть або травмуються чимало людей. Що треба знати та робити, аби не трапилося такого лиха ані з тобою, ані з твоїми рідними, друзями? Переконливі, дохідливі відповіді на це питання учні Сєвєродонецького Вищого професійного училища отримали під час Тижня безпеки руху,

- В програму Тижня увійшли різноманітні заходи, до яких активно долучилися наші юнаки та дівчата, - відзначає заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова.

Яскравою, неординарною подією стала спеціальна конференція, що пройшла 15 листопада у великій аудиторії після звичайних занять. Здавалося б, правила дорожнього руху більш-менш відомі всім. Але досвідчений викладач Олександр Володимирович Слюсаренко зумів, що називається, достукатися до серця та розуму кожного з численних слухачів. На конкретних прикладах, з допомогою мультимедійної техніки він довів, що навіть "маленька" необережність може привести до трагедії.

Всі разом розібралися, як треба діяти в тому чи іншому випадку, які типові помилки допускає молодь на перехрестях чи в інших небезпечних місцях, як тут треба поводитися згідно з правил та елементарної обережності.

Викладач охорони праці Інеса Ігорівна Артамонова презентувала та прокоментувала тематичний відеофільм. Він присвячений різним випадкам необережності або зухвальства на дорогах, які привели до сумних наслідків. Побачене й почуте нікого не залишило байдужим, змусило замислитися всіх.

- Свою зацікавленість темою Тижня наші учні виявили й беручи участь у конкурсах буклетів та плакатів з безпеки руху, - розповіла .заступник директора ВПУ Віолетта Олегівна Волошина. - Їх роботи можна подивитися на виставках. У програмі Тижня - й проведення спеціальної олімпіади серед першокурсників.

Відгуки самих учнів свідчать про те, що вони, як учасники руху, стануть більш дисциплінованими та обережними.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

16.11.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^