ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ЕТАП ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

У Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі успішно пройшов перший етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з загальноосвітніх дисциплін 2017-2018 навчального року.

- З усіх предметів наші "олімпійці" показали добрі знання, - розповідає заступник директора училища Лілія Михайлівна Мішина.

Найбільше учнів взяли участь в олімпіаді з математики, яку викладає Любов Вікторівна Смєшна. Тут відзначилися другокурсниці Яна Стріхар та Яна Хорошилова.

В економіці, яку викладає Тетяна Дмитрівна Склярова, третій рік поспіль лідирує Дмитро Боярчук. Інші призові місця посіли теж третьокурсники - відповідно Ангеліна Чепікова та Артур Кущ.

В інформатиці (викладач Анастасія Анатолівна Попова) перемога другокурсниця Вікторія Малолетня, а першокурсники Олексій Сідоров та Микита Христофоров зайняли відповідно друге та третє місця.

Викладача фізики Тамару Гордієвну Айвенко порадували третьокурсники Анастасія Юрьєва (переможниця) та Світлана Дибтан (другий призер), викладача хімії Лілію Михайлівну Мішину - другокурсники Кирило Саранча (який приїхав до нас з прифронтового Щастя), Олексій Каракуц та Іван Логвіненко (відповідно перше, друге та третє місця).

В біології, яку викладає Марина Сергіївна Макаренко, відзначилися Єгор Левченко (перший курс й перше місце) та Анастасія Соколова (другий курс, друге місце). Першокурсники Валерія Кисельова, Тетяна Порошенко та Анна Панаріна здобули відповідно перше, друге та третє місця з географії (викладач Людмила Вікторівна Денищенко).

Кращим з історії визнаний Владислав Карпіч,трохи поступилася йому Юлія Бондарєва. Обидва з другого курсу й вчаться у Ольги Леонідівни Прибильської. Вона викладає й правознавство. Тут переміг Микита Христофоров, другий призер - Єгор Падалка. Обидва - першокурсники.

Найвищих результатів з української мови, яку викладає Ольга Василівна Рудік, досяг третьокурсник Микола Ковтуненко. За ним - Владислав Карпіч, а також Артем Теляшенко, якого відзначено поза конкурсом. Третьокурсники Дар'я Коваленко, Діана Дибтан, Світлана Дибтан за зайнятими першим, другим та третім місцями виявилися кращими знавцями англійської мови. ЇЇ викладає Вікторія Миколаївна Підгорна.

Викладач інформаційних технологій Катерина Олексіівна Слєпньова з першим місцем зі свого предмету поздоровила третьокурсника Максима Пилипенка, а другокурсників Ярослава Бицюру та Вікторію Малолєтню - з другим та третім місцем відповідно.

Цікаво, що дехто з учнів відзначився в олімпіадах з різних предметів.

Вітаючи переможців та призерів, бажаємо їм закріпити успіхи у другому етапі олімпіад, добре підготуватися до нього, гідно показати свої знання та підтвердити високий рівень нашого училища.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

06.11.17
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^