СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ВПУ ВІДЗНАЧИЛОСЯ НА ОБЛАСНОМУ ВЕРНІСАЖІ ПРОФЕСІЙ

Великою подією в житті профтехосвіти Луганщини став обласний вернісаж професій, який відбувся 11 жовтня. З 2014 року він проводиться вперше, але, як запевнили на урочистому відкритті директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ю.В.Стецюк та керівник Навчально-методичного центру профтехосвіти В.І.Артюшенко, знову стане щорічним.

У просторих приміщеннях місцевого ВПУ-92 були розгорнуті експозиції всіх 22-х закладів профтехосвіти області. Біля виставки експонатів нашого училища директор ВПУ, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти Ю.К.Кузьмінов розмовляв з колегами-керівниками, а його заступник Т.Д.Склярова, психолог Т.А.Щеглова, старший бібліотекар І.О.Ковальова та керівник технічної творчості О.П.Мащенко давали пояснення педагогам, учням інших закладів ПТО та старшокласникам. Учням Сєвєродонецької школи №13 Дмитру Лисюку та Давіду Водолазьському, наприклад, сподобалася діюча модель автокрану. Адже хлопці збираються стати автомеханіками. Олександр Петрович продемонстрував всім, як вона діє, прокоментував принципи роботи.

Викладачі спецдисиплін Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту В.М.Смирних та Г.І.Грищенко зазначили, що на виставці їм найбільше сподобалася саме експозиція нашого ВПУ - з її пристроями, рекламними матеріалами, тематичною газетою, оригінальними манекенами, смачними символічними гостинцями, іншими експонатами.

- Тільки тут ми побачили стенд, який весь час повертається, - сказали колеги. - Будемо й у себе робити такий, щоб використовувати його й на заняттях. Дуже зручно!

Члени журі та інші гості, учасники відзначили також майстер-клас нашого училища - й за оформлення, й за демонстрацію вправ самозахисту - з досвіду підготовки охоронців.

За підсумками виставочного етапу Сєвєродонецьке ВПУ посіло друге місце, уступивши лише господарям заходу. Вони заслужили й нашу подяяку за гостинність.

Нашому колективові було довірено відкривати другий етап - конкурс агітбригад з презентації професій. Першим завжди важче, але, за думкою досвідченого музичного керівника Сергія Царицянського з Лисичанська, Сєвєродонецьке ВПУ виступило особливо майстерно, прикрасивши свою програму креативними, яскравими знахідками.

Втім, якщо всі призи віддавали б представникам адміністративного центру області, це б знизило мотивацію інших учасників, тим більш з віддалених сільських районі. Журі на цей раз віддало пальму першості учнівській агітбригаді Марківського професійного аграрного ліцею. Звісно, у неї, як й у інших конкурсантів, були свої родзинки, й ми щиро поздоровили усіх призерів, сфотографувалися разом з ними. До того ж, у нас буде й свій відеофільм про вернісаж.

Всім нам є чому повчитися одним у інших. Адже подібні, дуже цікаві та потрібні заходи проводяться не тільки для профорієнтації школярів, а й для обміну досвідом активу профтеосвіти.

Керівництво училища дякує всіх учасників вернісажу за велику творчу роботу з підготовки до заходу та гідну участь в ньому. Наше училище знову підтвердило свою репутацію одного з найкращих на Луганщині, й ми можемо ним пишатися.


Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

11.10.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^