СВЯТО, ГІДНЕ НАШОГО УЧИЛИЩА

"Завзято та зворушливо", - так можна лаконічно охарактеризувати святковий концерт, що його показали учасники художньої самодіяльності Сєвєродонецького вищого профучилища на честь Дня працівників освіти. Ми вже бачили чимало яскравих концертів наших здібних юнаків та дівчат, й кожний сприймається зі щирою вдячністю. Так - палкими оплесками - був сприйнятий й цей. Цікаво: сценарій, всі номери виявилися новими, оригінальними.

Це добре. Але ж чимало молодих глядачів опинилися в актовій залі ВПУ вперше. Є сенс побажати їм подивитися ретро-відеозаписи на нашому сайті. Вони цього гідні.

Та повернемося до концерту. Всі чекали від керівника художньої самодіяльності училища Вікторії Леонідівни Бібко, її вихованців приємних сюрпризів, й ті не забарилися.

До речі, наші артисти перед початком були разом з усіма в фойє, могли відчути оту атмосферу очікування свята. Вона, безперечно, надала їм натхнення.

- Хоча й хвилювання вистачило, - зізнається студентка ВПУ Яна Іваненко.- Навіть не за себе,- адже у вокальному колективі багато новачків, Репетиції - репетиціями, але виступати перед повним залом - це зовсім інше.

Втім, все вийшло чудово. Починаючи з енергійного прологу на честь тих, хто вчить, й тих, хто вчиться, самого навчання. В унісон йому пролунав виступ директора училища Юрія Кіндратовича Кузьмінова. Він нагадав про початок відповідальної освітньої реформи, поздоровив колег-педагогів, працівників усіх служб та зазначив: головне поздоровлення для кожного з наставників - успіхи учнів. Й приємно, що ті змінюються на очах, радуючи своїх викладачів, майстрів виробничого навчання, батьків.

Дійсно, глядачів підкорили не тільки наші досвідчені аматори сцени - такі, як солістка Анастасія Юр'єва, майстер художнього слова Артем Теляшенко, ведучі програми, а й дебютанти. Стрижнем концерту стали виступи під гаслом "Твої таланти, перший курс!". Таких талантів виявилося чимало - у співах, гумористичних сценках (зокрема, з життя учнів та вчителів), у танцювальних композиціях.

- Ми недаремно захопилися підготовкою до святкового концерту, - розповідає майстер виробничого навчання групи зварювальників, голова учпрофкому Олександра Євгенівна Ворошилова. - У вільний час відпрацьовували кожне "па" свого танцю, що супроводжував пісню. Все це дало взнаки.

Так плідно, творчо попрацювали усі. Але шлях до майстерності - ще попереду. В училищі можна зростати не тільки професійно. Це довели й випускники 2017 року В.Суворов та Д.Дурнєв, які прийшли до рідного училища з ліричною піснею. Бо знають: тут завжди раді тим, кого вчили.

Закінчився концерт на піднесеній ноті - разом заспівали всі його учасники. Ця пісня начебто стала додатком до квітів, які були в руках у педагогів.

Подякувавши наших артистів, ми зайшли до кабінету директора ВПУ. Як раз в ці хвилини Ю.К.Кузьмінову офіційно повідомили про те, що очільник Луганської області Ю.Г.Гарбуз затвердив рішення про регіональний заказ для професійної освіти Луганщини. Це підтвердило, що її розвиток йде у вірному напрямку. Сєвєродонецьке ВПУ, про що, зокрема, розповідається в святковому номері училищної газети "Талісман", подає приклад в такій великій спільній роботі.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

29.09.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^