УЧНІВСЬКИЙ ФЛЕШМОБ ПРИСВЯТИЛИ МИРУ

У Сєвєродонецькому вищому професійному училищі розгорнута підготовка до Всеукраїнської акції «Голуб миру». Вона присвячена Всесвітньому Дню миру, але вже напередодні в колективі намітили різноманітні цікаві заходи.

Одним з них став учнівський флешмоб у центральному Сквері імені М.В.Гоголя, розташованому поруч з училищем. Учні та педагоги ВПУ взяли шефство над одним з його секторів, якому дали назву «Молодіжний», Висадили тут декоративні дерева, встановили малі архітектурні форми.

-Про це йдеться на нашому фірмовому стенді біля входу до скверу, який став популярним у молоді. А ось ця композиція «Лелека на даху» символізує наше прагнення до миру, - розповів директор училища, депутат міської ради Юрій Кіндратович Кузьмінов. – Звісно, такі роботи будуть продовжені.

Флешмоб охопив й «Лелеку», й новий квітник, де викладено слово «Мир», й дерев’яну скульптуру роботи місцевого народного майстра, яка начебто здатна виконувати заповітні бажання. А потім з посмішками взяли до рук білосніжних голубів-поштарів й з посмішками та під оплески присітніх запустили їх в блакитне сонячне небо. Щоб воно завжди було мирним!

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

20.09.17
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Квітень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^