ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ

В урочистій обстановці трьом співробітникам Сєвєродонецького ВПУ були вручені Подяки від Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області. Заступник директора училища Тетяна Дмитрівна Склярова відзначена за вагомі досягнення у справі підготовки кваліфікованих робітників і з нагоди особистого ювілею.

За плідну роботу та успіхи у 2016-2017 навчальному році відзначені й заступник директора Лілія Михайлівна Мішина, методист Ольга Іванівна Кривобок та майстер виробничого навчання Сергій Михайлович Метьолкін.

Крім того, Т.Д.Скляровій вручено Подяку Асоціації українських працівників та Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.за формування активної громадської позиції та високих моральних переконань учнівської молоді.

- Ця нагорода вручена мені як керівникові проекту "Франкова криниця", що зайняв третє міісце у Всеукраїнському конкурсі "Моральний вчинок", - каже Т.Д.Склярова. - Його здійснював колектив працівників училища та учнів. Ми провели низку цікавих театралізованих заходів. Свої творчі здібності виявили керівник художньої самодіяльності Вікторія Леонідівна Бібко, старший бібліотекар Ірина Олександрівна Ковальова, методист Ольга Іванівна Кривобок, наші вихованці Артем Аврамов, Юлія Нєхристова, Артем Теляшенко, Аня Пастушок, Анжела Матвієнко, Іван Бобровніков. Їх яскраві роботи подивились багато учнів та педагогів.

Попереду - нові творчі здобутки.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

20.09.17
Ассоціяція працівників
професійно-
технологічної
освіти Луганьської
області
Новини
Уставні
документи
Керівні органи
Склад
Звіти

Травень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Заповніть електронну заяву-анкету
Ти як?

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^