НА ЧЕСТЬ ДНЯ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ

У Сєвєродонецькому вищому професійному училищі 8 вересня пройшло традиційне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту. У спортивному залі зібралися команди першокурсників та їхні численні уболівальники.

- Ми дуже раді, що з перших днів нового навчального року більшість першокурсників (а вони приїхали з різних міст та районів Луганщини) долучилися до спортивного життя, - відзначив керівник фізичного виховання Олександр Дмитрович Сольоний. - У нас діють секції з декількох видів спорту. Це допоможе молоді зміцнювати здоров'я.

Цього разу змагалися команди хлопців. Кожна складалася з восьми кращих фізкультурників. Вони продемонстрували й силу, й спритність, й злагодженість. Все проходило в доброму темпі, азартно та весело.

- Як голова учнівського профспілкового комітету я вболівала за всіх, але, звичайно, за хлопців зі своєї групи - найбільше, - каже майстер виробничого навчання Олександра Євгенівна Ворошилова.

Й майбутні зварювальники її порадували. В індивідуальних силових вправах, поєдинках, "збиранні шишок" тощо вони набрали від арбітрів однаково балів з командою майбутніх автослюсарів (майстер Сергій Михайлович Метьолкін).

- Вже сподівалися на перемогу, - зізнається капітан команди зварювальників Дмитро Панасенко. - Але після перетягування канату в підсумку зайняли друге місце.

Отже найбільший торт в нагороду з рук заступника директора училища Тетяни Дмитрівни Склярової одержали автослюсарі. На третьому місці - майбутні оператори з обробки інформації та програмного забезпечення з групи майстра Людмили Миколаївни Полстянкіної.

Крім грамот, тортів, нагородами були й м'ячі, які подарували представники міської організації Товариства Червоного Хреста, в роботі якої колектив ВПУ бере активну участь. Привітав учнів й обласний Навчально-методичний центр профтехосвіти.

На черзі - спортивне свято, присвячене Дню Збройних Сил України та Дню українського козацтва.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ.

08.09.17
Лютий
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^