ВДЯЧНІСТЬ ЗА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ

На засіданні педагогічної ради Сєвєродонецького вищого професійного училища були обговорені питання початку нового учбового року.

Училище добре підготувалося до нього, до того ж одержує нове сучасне обладнання.

Директор ВПУ, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти Юрій Кіндратович Кузьмінов повідомив про завдання, які стоять перед колективом. Показово, що керівництво України звертає особливу увагу на систему профтехосвіти, готується спеціальний закон про неї.

Учбові заклади ПТО зараз переводяться на фінансування з обласного бюджету. При цьому голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Григорович Гарбуз особисто докладає неординарних зусиль, щоб попри всі труднощі забезпечення учбових закладів було належним.

Підтвердженням цього стало вирішення ним проблеми підготовки молодших спеціалістів, яка постала досить гостро. До речі, чимало юнаків та дівчат регіону обрали для одержання такої кваліфікації саме Сєвєродонецьке ВПУ, де для цього створена розвинута матеріально-технічна база, підібрані висококваліфіковані педагоги. Але ж ще необхідні й чималі фінансові ресурси.

Очільник області знайшов резерви для того, щоб молоді не знадобилося змінювати свої плани й навчання за прийнятою програмою було продовжено. Безпосередню, активну й зацікавлену участь в цьому взяли його заступник з гуманітарних питань Ольга Петрівна Лішик та директор Департаменту освіти і науки Юрій Вікторович Стецюк. Звісно, слід відзначити й допомогу з боку керівників та фахівців Департаменту фінансів.

Педагогічний та учнівський колективи висловили щиру вдячність керівництву за ділове, оперативне вирішення складного питання, турботливе ставлення до молоді, розуміння її прагнення до знань.. Відповіддю на це стануть успіхи в навчанні, суспільному житті й подальша плідна робота з розвитку рідної Луганщини, нашої України.

Вже перші дні нового учбового року підтверджують, що слова не розійдуться зі справами.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ

02.09.17
Жовтень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
‡аповнґть електронну заЯву-анкету
’и Як?

Ќацґональна дитЯча гарЯча лґнґЯ
Ќацґональна гарЯча лґнґЯ
^ Вгору ^