ВИПУСК-2017: УЧИЛИЩЕ МОЖЕ ПИШАТИСЯ

Сонячного ранку 30 червня Сєвєродонецьке Вище професійне училище проводжало у велике життя 146 випускників 2017 року з різних спеціальностей. На обличчях юнаків та дівчат, їхніх батьків, педагогів читалися радість та гордість. Адже всі разом пройшли важливий життєвий етап.

Поруч зі мною в актовій залі сиділи мати та молодша сестра випускниці Сари Одноволової. Їхня родина з трьома дітьми - вимушені переселенці з Трьохізбенки.

- Звісно, хвилювалися, коли переїхали до Сєвєродонецька, - розповідає мати. - Але коли Сара поступила до одного з кращих професійних училищ Луганщини, відчули впевненість: все буде добре. Приємно було чути від майстра виробничого навчання Людмили Миколаївни Полстянкіної, що дочка добре навчається, є старостою групи, бере участь в художній самодіяльності.

До речі, й в цей урочистий день ми побачили дівчину на сцені - вона виступала в концертній програмі, отримувала нагороду. Нагород, взагалі, було багато: відмінникам навчання Тетяні Новіковій та Андрію Севостьянову, призерам предметних олімпіад та творчих конкурсів, самодіяльним артистам, спортсменам, громадським активістам. Вшанували також з нагоди приємних приводів педагога-ветерана Едуарда Петровича Шевченка, його молоду колегу Олександру Євгенівну Ворошилову.

Теплими були виступи директора училища, голови обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутата міської ради Юрія Кіндратовича Кузьмінова, його заступників Віолети Олегівни Волошиної, Лілії Михайлівни Мішиної. Тетяни Дмитрівни Склярової, педагогів Оксани Леонідівни Луньової, Ольги Леонідівни Прибильської, Олександра Дмитровича Соленого. Вони поздоровляли своїх учнів, висловлювали їм добрі побажання та поради, дякували батькам випускників.

Те, що випускників, які в цей день одержали державні документи про професійну кваліфікацію та освіту, в училищі добре підготували до роботи, самостійного життя, відповідальності за себе, свої родини та країну, засвідчили й схвальні відгуки від керівників виробничої практики. Віолеті Олегівні Волошиній читати цього офіційного листа було особливо приємно, - адже в ньому йшлося й про її сина Іллю, який до того ж відзначений й за інші успіхи.

Зворушливих моментів на святі було чимало. Особливо тоді, коли учні зі сцени з вдячністю зверталися до своїх наставників, інших працівників училища, вручали їм квіти. А який чудовий концерт підготували вони разом з неперевершеним керівником художньої самодіяльності Вікторією Леонідівною Бібко! Тут було все - ліричність, гумор, запальна енергія, імпровізація, душевність та щирість. Все оригінально поєднали темою "фільму", присвяченого випуску-2017, його героям.

Зрозуміло, училище й надалі підтримуватиме зв'язки зі своїми випускниками. Довелося почути, як один з них сказав педагогам: "Від мене вам було стільки зайвих турбот, тож, напевно, не сподіваєтесь, що я чогось досягну". А йому відповіли: вірять в кожного свого учня, в те, що кожним з них будуть пишатися".

Це в повній мірі стосується й тих, хто зараз прийде навчатися до Сєвєродонецького ВПУ, одержить тут надійну путівку в самостійне життя.

Семен ПЕРЦОВСЬКИЙ, заслужений журналіст України.


30.06.17
Січень
Пн.Вт.Ср.Чт.Пт.Сб.Нд.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Заповніть електронну заяву-анкету

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
^ Вгору ^